

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
Stock: 334122
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13172
Ext.Price$0.13172
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13172 | $0.13172 |
| 10 | $0.06586 | $0.65860 |
| 50 | $0.05873 | $2.93650 |
| 100 | $0.05238 | $5.23800 |
| 500 | $0.04625 | $23.12500 |
| 1000 | $0.04084 | $40.84000 |
| 3000 | $0.03606 | $108.18000 |
| 5000 | $0.03254 | $162.70000 |
